کاربر گرامی  خوش آمدید ... 


پاورپوینت تحقیق خشکبار (لوبیا)

دانشگاهی
مشخص نشده
21
پاورپوینت
108 KB
883
قیمت: ۲,۱۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه پاورپوینت تحقیق خشکبار (لوبیا)

  ***2

  —چگونه لوبیای خشک را پرورش دهیم

  لوبیای خشک باید در زمین حاصل خیزی کاشته شود. خاک آن ها نباید خیلی سنگین باشد و نباید خیلی خیس باشد، هر چند که لوبیای خشک دارای خوشه های بلندی است آن ها باید در یک مزرعه با خاک خوب کاشته شوند. برای اینکه مشکلات آفت را کم کنیم بهتر است که لوبیای خشک را مانند ذرت، گندم، یا گل  آفتاب کردان کاشته شوند و آن ها را نباید در همان مزرعه دو باره کاشت. 

   

  ***3

  در جنوب غربی میسوری می توانند به صورت ساده ای دو برابر شود بعد از کاشت گندم در قسمت مرکزی میسوری دو برابر کردن محصول لوبیای سفید می تواند دو برابر شود که قابل سوال است. دو برابر کردن محصول لوبیا قابل انجام است ولی با کلی تامل. برای بیشتر سال ها لوبیای خشک می تواند آن را ذخیره کرد و در اول جولای آن را کاشت ولی لایه های خاک باید نازک تر باشد. برای اینکه لوبیای خشک فواید خوبی دارد مناسب است که به عنوان کاشت تابستانه باشد.

  در قسمت مرکزی و شمال   ایالت اگر در جون کاشته شود بین 85 تا 115 روز بار می دهد.

   

   

  ***5

  —منابع بذری و گوناگونی

  بذر های گوناگونی از لوبیای خشک موجود است. اولین قدم در انتخاب گونه ها باید بر اساس بازار باشد که بدانیم که کدام یک سوددهی بیشتری دارد. برای مثال اگر شما فکر می کنید بهترین نوع لوبیای سیاه است 80% از بهترین لوبیا برای شما مناسب است و بعد شما فکر می کنید شاید لوبیای سیاه دو برابر ارزش داشته باشد نسبت به لوبیای  آبی و این از نظر رنگ و قیمت مناسب تر خواهد بود و این نظر شما عوض می کند.

   

  ***6

  کاشتن

  در میسوری لوبیای خشک می تواند در اواسط ماه می و جون کاشته شود.کاشته شدن در ماه می محصول بیشتری نسبت به ماه جون می دهد. در عمق 1 تا 2 اینچ کاشته شود. بوته ها به صورت افقی و در 15 اینجی هم کاشته شود در ردیف. رشد آنها در ردیف 30 اینچ یا بیشتر باعث می شود علف هرز کنترل شود، اما در این فضا لوبیا ها در ردیفهای نزدیک عملکرد خوبی ندارد. اگر نزدیک هم کاشته شوند لوبیا ها می توانند ردیفها را پر کنند به سرعت و باعث سایه انداختن شوند و باعث علف هرز زیاد می شود.

 • فهرست و منابع پاورپوینت تحقیق خشکبار (لوبیا)

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:   -
پاورپوینت درسی خشکبار, پاورپوینت درسی لوبیا, پاورپوینت دانشگاهی خشکبار, پاورپوینت دانشگاهی لوبیا, پاورپوینت پایان نامه خشکبار, پاورپوینت پایان نامه لوبیا, دانلود پاورپوینت خشکبار, دانلود پاورپوینت لوبیا, دانلود نمونه پاورپوینت خشکبار, دانلود نمونه پاورپوینت لوبیا, پاورپوینت آماده درسی خشکبار, پاورپوینت آماده درسی لوبیا, پاورپوینت آماده دانشگاهی خشکبار, پاورپوینت آماده دانشگاهی لوبیا, دانلود قالب پاورپوینت خشکبار, دانلود قالب پاورپوینت لوبیا

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان